JM Hotel - шаблон joomla Окна

call us  (+389) 046 250 001

Rooms & Suites

Our Restaurant

Meetings & Events

Hotel Cingo располага со 32 двокреветни соби, 2 еднокреветни, 4 DELUXE и 2 EXTRA DELUXE апартмани. Сите апартмани се опремени со кабелска ТВ, клима уред, мини бар, сеф, директна телефонска линија, Интернет конекција, додека во EXTRA DELUXE апартманите има ДВД (домашно кино) и џакузи.

Ентериерот е во современа уметничка изведба. Хотелот ЧИНГО Ви нуди сервис за перење и пеглање на облека и располага со сопствен паркинг, обезбеден со современи уреди за набљудување. Ви нуди упте и комплетно опремена конференциска сала за 50 лица, како и луксузно конференциско фоаје.

Ресторанот е со капацитет од 60 лица и е климатизиран.
Доручекот се служи на шведска маса.

Услугите во хотелот можат да се наплатат во готово и со следните платежни картички: VISA, VISA Electron, Maestro, Mastercard, DINERS, American Express.

Во тивка атмосфера, прекрасен амбиент и незаборавен престој во Охрид.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis.