JM Hotel - шаблон joomla Окна
 • Hotel Cingo
  Hotel Cingo

  Located in the real heart of Ohrid.

 • Extra Deluxe Apratments
  Extra Deluxe Apratments
 • Deluxe Apartments
  Deluxe Apartments
 • Single Bed Apartments
  Single Bed Apartments

јавете ни се  (+389) 046 250 001

Соби и апартмани

Соби и апартмани

Ресторан

Состаноци

Хотелот ЧИНГО е новоизграден, модерен и атрактивен хотел лоциран во центарот на Охрид

Располага со ресторан со национална и интернационална кујна со врни мајстори.

Располага со 32 двокреветни соби, 2 еднокреветни, 4 DELUXE и 2 EXTRA DELUXE апартмани. Сите апартмани се опремени со кабелска ТВ, клима уред, мини бар, сеф, директна телефонска линија, Интернет конекција, додека во EXTRA DELUXE апартманите има DVD (домашно кино) и џакузи.

Ентериерот е во современа уметничка изведба. Хотелот ЧИНГО Ви нуди сервис за перење и пеглање на облека и располага со сопствен паркинг, обезбеден со современи уреди за набљудување. Ви нуди уште и комплетно опремена конференциска сала за 50 лица, како и луксузно конференциско фоаје.

Ресторанот е со капацитет од 60 лица и е климатизиран. Доручекот се служи на шведска маса.

Услугите во хотелот можат да се наплатат во готово и со следните платежни картички: VISA, VISA Electron, Maestro, Mastercard, DINERS, American Express.

Во тивка атмосфера, прекрасен амбиент и квалитетна услуга, хотелот ЧИНГО Ви овозможува и незаборавен престој во Охрид.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis.