PĂ«r Ne

Për Hotelin Tonë

Ohër
24/7 e Hapur
34+6 Dhoma
Kontrolloni në 14:00

PĂ«r Hotel Çingo

Hotel ÇINGO Ă«shtĂ« njĂ« hotel modern dhe tĂ«rheqĂ«s me çmime tĂ« pĂ«rballueshme, i vendosur nĂ« qendĂ«r tĂ« Ohrit.
E vendosur 500 metra nga Liqeni i Ohrit dhe 150 metra nga qendra e Ohrit, Hoteli Çingo ofron akses 24/7 pĂ«r mysafirĂ«t.
Mëngjesi shërbehet çdo ditë. Bar lobi është gjithashtu në dispozicion për mysafirët. Ka një supermarket në një distancë prej 10 m, dhe tregu kryesor me perime dhe fruta është në 20 m.

Pritja është e hapur 24 orë në ditë, por check-ini është nga ora 14:00 dhe check-out është jo më vonë se ora 12. Stacioni qendror i autobusëve në Ohër është 1 km larg, ndërsa Aeroporti i Ohrit është 10 km larg. Stacioni më i afërt i autobusit është 2 minuta larg.
Ka 34 dhoma dyshe (double/twin), dhoma treshe, si dhe dy tipe apartamentesh. Të gjitha apartamentet janë të pajisura me TV kabllor, ajer te kondicionuar, mini bar, telefon direkt me telefon, lidhje interneti (Wi-Fi), frigorifer dhe banjo private me dush.
Enterieri Ă«shtĂ« nĂ« stil tĂ« njĂ« shfaqjeje artistike bashkĂ«kohore. Hotel ÇINGO ofron njĂ« shĂ«rbim lavanderie dhe hekurosjeje dhe ka parkimin e vet, tĂ« pajisur me pajisje tĂ« mbikĂ«qyrjes sĂ« sigurisĂ«. Hoteli ka njĂ« bar si dhe njĂ« dhomĂ« mbledhjesh VIP.
Restoranti ka një kapacitet prej 120 personash dhe ka ajër të kondicionuar. Mëngjesi shërbehet në tryezë suedeze.
Shërbimet në hotel mund të paguhen me para në dorë dhe me kartat e mëposhtme të pagesave: VISA, VISA Electron, Maestro, Mastercard, DINERS, American Express.

NĂ« njĂ« atmosferĂ« tĂ« qetĂ«, ambient tĂ« mrekullueshĂ«m dhe shĂ«rbim cilĂ«sor, Hoteli ÇINGO ju mundĂ«son njĂ« qĂ«ndrim tĂ« paharrueshĂ«m nĂ« OhĂ«r. Kjo Ă«shtĂ« pjesa e preferuar e mysafirĂ«ve tanĂ« qĂ« vijnĂ« nĂ« OhĂ«r, sipas komenteve dhe vlerĂ«simeve tĂ« pavarura qĂ« ata lĂ«nĂ«! Ju mirĂ«presim!

Akomodim

Ne ofrojmë një larmi dhomash dhe apartamentesh. Mos ngurroni të zgjidhni atë që i përshtatet nevojave tuaja.

Dhoma Dyshe/Twin

Llojet e Apartamenteve

Dhomë Treshe

Farë ju Mrerrni

Amenities & Services

WiFi Falas
Parking Falas
Dhoma Gjumi Komode
24/7 Recepcion
Televizion Kabllor
Kondicioner
Mëngjes /Drekë/ Darkë
Banja Private
Frigorifer ne Cdo Dhomë
TĂ« Interesuar?

Rezervoni Tani

Dhomë Lavanderi
Kafshët shtëpiake nuk lejohen
Ngrohje
Shërbimi i hekurosjes
Tregu i Qytetit dhe Pazari

NĂ« afĂ«rsi tĂ« vet hotelit Ă«shtĂ« tregu i qytetit pĂ«r perime dhe fruta. NdĂ«rsa qĂ«ndroni nĂ« hotel mund tĂ« njiheni me traditĂ«n dhe bimĂ«t dhe frutat qĂ« janĂ« specifike pĂ«r klimĂ«n nĂ« Maqedoni. Gjithashtu, afĂ«r tregut tĂ« qytetit, gjendet pazari i vjetĂ«r i cili Ă«shtĂ« plot me dyqane artizanale dhe ju çon nĂ« mĂ« pak se 5 minuta tek “Çinari” – ​​pema mĂ« e vjetĂ«r – njĂ« monument natyror i Ohrit.

Pamjet Historike

NĂ« mĂ« pak se 5 minuta, hoteli Ă«shtĂ« larg nga Çinari dhe 7 minuta nga qendra e qytetit. Do tĂ« kaloni sĂ« pari pĂ«rmes pazarit pĂ«rgjatĂ« kalldrĂ«meve tĂ« vjetra, dhe nga Çinari do tĂ« shihni xhaminĂ« “Ali Pasha”. NĂ« sheshin e qytetit do tĂ« shihni shumĂ« monumente dhe pamje historike tĂ« tjera, si dhe Liqenin e Ohrit – liqeni mĂ« i vjetĂ«r nĂ« EvropĂ«. Nga hoteli, djathtas nĂ« pĂ«rpjetĂ«, nĂ« mĂ« pak se 5 minuta jeni nĂ« pjesĂ«n e vjetĂ«r tĂ« qytetit, PortĂ«n e EpĂ«rme, Teatrin e LashtĂ«, KalanĂ« e Samoilit, etj. Fryma e Ohrit do t’ju bĂ«jĂ« tĂ« keni njĂ« qĂ«ndrim tĂ« paharrueshĂ«m nĂ« qytet, si dhe nĂ« hotelin tonĂ«.

Restoranti dhe Bari

Restoranti Ă«shtĂ« brenda hotelit. Ka njĂ« kapacitet prej 120 sedilje. ËshtĂ« i hapur pĂ«r mĂ«ngjes, drekĂ« dhe darkĂ«. NjĂ« kuzhinier i lartĂ« pĂ«rgatit pjatat mĂ« tĂ« shijshme pĂ«r ju. Pas vaktit, dalja nga restoranti ju çon nĂ« pritjen e barit, ku nĂ« njĂ« ambient tĂ« kĂ«ndshĂ«m mund tĂ« pini çajin ose kafenĂ« e mĂ«ngjesit dhe punonjĂ«sit tanĂ« janĂ« gjithmonĂ« kĂ«tu pĂ«r t’ju takuar.

Ndalesë pritjeje për Strugë

NĂ« tĂ« majtĂ« tĂ« hotelit, ju dilni nĂ« kryqĂ«zimin kryesor ku nĂ« njĂ« 3 minuta shĂ«titje nga hoteli ka njĂ« stacion autobusi pĂ«r nĂ« StrugĂ«. KĂ«tu mund tĂ« gjeni njĂ« autobus ku pĂ«r rreth 1 euro mund tĂ« udhĂ«toni pĂ«r nĂ« StrugĂ« (njĂ« qytet rreth 30 minuta me makinĂ« nga Ohri), dhe tĂ« shihni bukuritĂ« e kĂ«tij qyteti dhe lumin “Drini i Zi” simbol i kĂ«tij qyteti.

Vizitoni Ohrin me Stil

Ne ju Ofrojmë Pushime të Paharrueshme!

  +389 (0) 78 352 571
+389 (0) 46 250 001
Hotel Cingo Str. Abas Emin 3
6000 Ohrid, Macedonia
hotelcingo@t-home.mk