Пијалоци и Храна

Бар и Ресторан

Бар и Рецепција

Ние располагаме со 24/7 Рецепција и Бар за сите посетители. Ве очекуваме.

Бар и Рецепција

Ние располагаме со 24/7 Рецепција и Бар за сите посетители. Ве очекуваме.

Ресторан

Ресторанот е во склоп на хотелот. Располага со капацитет од 120 седишта. Отворен е за доручек, ручек и вечера. Врвен кувар ги подготвува највкусните јадења за Вас. Откако ќе завршите со оброкот излезот од ресторанот ве води низ бар рецепцијата, каде во пријатен амбиент можете да го испиете вашиот чај или утринско кафе а нашите вработени се секогаш тука за Вас да ви излезат во пресрет.

ВИП Соба

За сите ваши состаноци и презентации, ние нудиме ВИП соба. Таа е достапна за сите наши гости.

ВИП Соба

За сите ваши состаноци и презентации, ние нудиме ВИП соба. Таа е достапна за сите наши гости.

Удобности

Нашиот Хотел Нуди…

Бесплатно WiFi
Бесплатен Паркинг
Комфортни Спални
24/7 Рецепција
Кабелска Телевизија
Климатизација
Појадок/Ручек/Вечера
Приватни Бањи
Фрижидер во Секоја Соба
Заинтересирани?

Резервирајте Сега